Case Study

MasterCard

Wyzwanie:

MasterCard Loyalty Solutions zwróciło się do Inspire w kwestii stworzenia programu umożliwiającego wymianę zgromadzonych punktów lojalnościowych na nagrody i podróże. Zadaniem Inspire było zbudowanie niepowtarzalnej oraz elastycznej platformy, która umożliwiłaby zakup produktów turystycznych płacąc zgromadzonymi punktami.

 

Nasza inspiracja:

Według pierwotnej idei programu posiadacze kart mogli wymieniać punkty na nagrody oraz dokonywać rezerwacji podróży, bez ograniczeń gdzie, z kim i w jakiej klasie. Inspire otrzymało zadanie stworzenia unikalnej platformy opartej na systemie punktowym, który ma zapewnić posiadaczom kart nieograniczony wybór nagród podróżniczych. Program miał być także wielojęzyczny oraz umożliwiać posiadaczom kart uiszczenie opłaty za podróże w elastyczny sposób, wykorzystując zgromadzone punkty oraz płatność w gotówce.

 

Nasze doświadczenie:

Inspire zintegrowało tysiące produktów turystycznych w formie wielojęzycznej platformy opartej na systemie punktowym, która ma za zadanie świadczenie usług na wysokim poziomie, zgodnie z wymaganiami MasterCard Loyalty Solutions. Wiele programów lojalnościowych oferuje nagrody powiązane z jedną z linii lotniczych, a to prowadzi do ograniczonej dostępności, co nie daje podróżującym wielu możliwości. Nasze doświadczenie pozwoliło nam stworzyć platformę, która obejmuje ponad 400 regularnych i budżetowych linii lotniczych na całym świecie, 300.000 hoteli na całym świecie i 45.000 miejsc wynajmu samochodów. Posiadacze kart mogą teraz zamówić każdy rodzaj podróży korzystając z szerokiego wyboru dostawców oraz wymienić zgromadzone punkty na nagrody takie jak: loty z regularnymi oraz budżetowymi liniami lotniczymi, hotele, parkingi i poczekalnie lotniskowe, transfery lotniskowe, wypożyczalnia samochodów, wakacje i inne atrakcje.

 

Wyniki:

Nasze innowacyjne podejście umożliwiło Inspire i Mastercard stworzenie fantastycznej, nadal trwającej współpracy. Program powstał w styczniu 2014 roku i rozszerzył się w regionie EMEA w bardzo szybkim tempie. Obecnie działa ponad 25 programów z banków na całym świecie. Inspire i MasterCard Loyalty Solutions stworzyły i wdrożyły w życie platformę, która okazała się wiodącą na rynku programów lojalonościowych. Poziom usług oferowanych za pośrednictwem programów Inspire jest wyjątkowy, wszystkie rezerwacje dokonywane są w czasie rzeczywistym, jak i technologia przekłada język, walutę, implikacje podatkowe oraz przekłada wartość punktową na nagrody automatycznie.

What we do

Inspire