Karta podróżna Inspire

Karta podróżna Inspire

Karta podróżna Inspire to idealny sposób, by nagrodzić twoich klientów lub pracowników podróżą lub ekskluzywnymi wakacjami.  Karta podróżna Inspire jest fantastyczną zachętą, korzyścią lub nagrodą, która zapewni jej posiadaczowi niezapomniane wspomnienia i pozytywne skojarzenia z twoją firmą.

 

Jak to działa

Karta podróżna Inspire to fizyczna karta lub e-voucher, na którym można zapisać ustaloną z góry kwotę do wykorzystania na podróże lub wakacje za pośrednictwem biura podróży Inspire w pełni licencjonowanego przez ABTA, IATA oraz ATOL.

Podróże można rezerwować przez Internet lub za pośrednictwem naszej brytyjskiej infolinii.  Inspire oferuje ogromny wybór wakacji, wyjazdów weekendowych oraz wycieczek dziennych zarówno blisko, jak i daleko.  Posiadacze kart mogą także rezerwować usługi dodatkowe, takie jak wycieczki, wynajem samochodów, parking na lotnisku, saloniki lotniskowe i inne.

 

Dla twoich pracowników

Karta podróżna Inspire może zostać wykorzystana w ramach świadczeń pozapłacowych lub dodana do istniejącego portfela świadczeń pracowniczych, rozszerzając ofertę świadczeń dla twojego zespołu.  Produkt ten jest często wykorzystywany jako element motywacyjny, nagroda lub podziękowanie za dobrze wykonaną pracę.

 

Dla twoich klientów

Nasi klienci często wykorzystują karty podróżne Inspire w ramach swoich działań i kampanii promocyjnych, by pobudzać sprzedaż i nagradzać za lojalność. Produkt ten jest niezwykle atrakcyjny dla klientów, ponieważ pozwala im korzystać z karty w dowolnie wybrany sposób.

 

Dla twojej firmy

Zadbaliśmy, by karta podróżna Inspire była łatwa w użyciu i oferowała dodatkowe korzyści twojej firmie, takie jak zniżki na zakupy hurtowe, markowe platformy rezerwacyjne i oferty specjalne dostarczane tobie i posiadaczom twoim kart w ciągu roku.

 

Każda karta obsługiwana jest także za pomocą bezpiecznej platformy internetowej, która umożliwia posiadaczom kart ich doładowywanie i sprawdzanie salda.

What we do

Inspire