Rozwiązania lojalnościowe

ZNIŻKI I OFERTY W PUNKTACH SPRZEDAŻY

ZNIŻKI I OFERTY W PUNKTACH SPRZEDAŻY

Trudno oprzeć się ofercie zaoszczędzenia pieniędzy – właśnie dlatego zniżka lub oferta specjalna może być doskonałym sposobem na nagrodzenie twoich klientów lub pracowników za ich lojalność.

Od modnych butików po duże marki internetowe – jesteśmy w stanie zaoferować wyjątkowe zniżki i oferty dopasowane do każdego gustu. Możemy zorganizować oferty typu cash back za zakupy, oferty na posiłki typu 2 za 1, zabiegi spa, treningi sportowe lub „oferty o wartości dodanej”, np. cztery noce w hotelu w cenie trzech.

 

KARTY PODARUNKOWE

Karty podarunkowe można włączyć do istniejącego programu lojalnościowego lub wręczyć klientowi lub pracownikowi jako jednorazowy prezent, by przypomnieć im, jak są ważni.

Możemy dostarczyć wszystkie najważniejsze karty podarunkowe dostępne na rynku, od lokalnych sprzedawców detalicznych, aż po wielkie marki takie jak Amazon, iTunes czy Google.

Nasza karta podróżna Inspire również jest doskonałym czynnikiem motywującym. Kartę podróżną Inspire [link] można doładować dowolną kwotą do wykorzystania za naszym pośrednictwem na podróże po świecie.

 

Nagrody turystyczne

Inspire może wspólnie z tobą opracować markową, spersonalizowaną platformę rezerwacyjną, która zapewni użytkownikom możliwość wyboru nagród o charakterze turystycznym. Nasze strony rezerwacyjne są w pełni elastyczne – mogą zostać opracowane w dowolnym języku i dowolnej walucie, mogą wyświetlać lokalnie dostępne oferty podróży i mogą zostać w pełni zintegrowane z dowolną istniejącą platformą programu lojalnościowego lub programu korzyści.

Nasze platformy obsługujące nagrody turystyczne umożliwiają wymianę punktów premiowych i dokonywanie rezerwacji jednocześnie oraz w czasie rzeczywistym bez ograniczeń w zakresie terminu podróży, osób towarzyszących czy klasy środka transportu. Punkty można wymieniać na usługi ogromnej liczby usługodawców, dzięki czemu uczestnik programu premiowego ma do wyboru ponad 400 linii lotniczych, 250 000 hoteli oraz ponad 45 000 punktów wynajmu samochodów na całym świecie.

Platformy podróżne Inspire ułatwiają wymianę punktów na tanie przeloty, hotele, wynajem samochodów, parking na lotniskach, saloniki lotniskowe, przejazdy na lotnisko, wyjazdy zorganizowane i atrakcje.

What we do

Inspire