Karta podróżna Inspire dla organizacji charytatywnych

Karta podróżna Inspire dla organizacji charytatywnych

 

Podróże są doskonałym sposobem, by pomóc osobom, które zasługują na wyczekiwane od dawna wakacje, wyjazd lub oderwanie się od codziennego życia. Stworzyliśmy wyjątkowy i łatwy sposób umożliwiający organizacjom charytatywnym zapewnienie swoim podopiecznym niezapomnianych wakacji.

 

Jak to działa

 

Nasze karty podróżne dla organizacji charytatywnych można doładowywać określoną kwotą przeznaczoną do wykorzystania na podróże lub wakacje rezerwowane za pośrednictwem biura podróży Inspire licencjonowanego przez ABTA, ATOL i IATA.

 

Z karty podróżnej Inspire można korzystać za naszym pośrednictwem w Internecie lub poprzez naszą infolinię, która oferuje szeroki wybór wakacji, wyjazdów weekendowych lub wycieczek dziennych do miejsc położonych w okolicy lub dalej.

 

Korzyści dla organizacji charytatywnych

 

Każda wydana karta jest w pełni obsługiwana przez bezpieczny i kontrolowany system, który umożliwia śledzenie wszystkich wydatków. Technologia ta zapewnia organizacjom charytatywnym przejrzysty wgląd w sposób i terminy wydawania zasiłków.

 

Możemy nawet zaoferować zniżki od kwoty doładowania na każdej karcie, aby umożliwić organizacji wykorzystanie zaoszczędzonych w ten sposób środków na działalność statutową.

What we do

Inspire