Case Study

Family Fund

Co Fundusz Rodzinny pragnął osiągnąć?

Zaoferować rodzinom o niskich dochodach zamieszkałym w Wielkiej Brytanii, które wychowują dzieci niepełnosprawne i ciężko chore, możliwość skorzystania z tak bardzo im potrzebnego wypoczynku.
Zapewnić odpowiednie doradztwo turystyczne, opiekę i indywidualne wsparcie starannie uwzględniające tę grupę docelową i jej potrzeby.

Nasza inspiracja:

Każda rodzina otrzyma zasiłek z Funduszu Rodzinnego w postaci zasilonej określoną kwotą karty podróżnej Inspire. Na potrzeby tej kampanii karta zmieniła markę na Family Breaks & Travel Card (karta rekreacji i podróży rodzinnych).
Zasiłek następnie jest wykorzystywany do zapłaty za wyjazd rodzinny lub wymieniany na poszczególne elementy podróży, takie jak przeloty, zakwaterowanie, wynajem samochodu, wycieczki dzienne lub wakacje zorganizowane. Beneficjenci mogą dokonywać rezerwacji bezpośrednio w Internecie na pomocniczej stronie internetowej lub za pośrednictwem infolinii działającej w Wielkiej Brytanii.

Nasza fachowa wiedza:

Będąc ekspertami w dziedzinie organizowania podróży, rekreacji, nagród lifestyle‘owych i zachęt, idealnie nadajemy się do wspierania Funduszu Rodzinnego. Karta podróżna Inspire, wokół której zbudowana została kampania, jest wyjątkową i fantastyczną metodą rezerwowania przelotów, zakwaterowania, wynajmu samochodów i wyjazdów zorganizowanych.

Inspirujące wyniki

Setki rodzin skorzystały z kart rekreacji i podróży rodzinnych, dzięki którym mają szerszy niż kiedykolwiek wachlarz wakacji do wyboru. Opinie na temat programu były niezwykle pozytywne. Nasz indywidualnie dopasowany system pozwolił także Funduszowi Rodzinnemu śledzić, w jaki sposób wydawane są środki z zasiłków. Są to cenne informacje zarządcze, które dają pewność, że zasiłki są wykorzystywane we właściwy sposób.

What we do

Inspire